Lai nodrošinātu labāko pārlūkošanas pieredzi mūsu vietnē, mēs izmantojam sīkdatnes. Plašāka informācija par sīkdatnēm. Piekrist

PAKALPOJUMI

Personāla
atlase
Darbinieku
noma
Tiešā
meklēšana
(Headhunting)
Konsultācijas
Farmaceitiskais
mārketings
LT LV EE
Projekti Baltijas
valstīs

Operatīvi veicam dažādu specialitāšu darbinieku atlases atbilstoši katra klienta individuālajām vajadzībām. Piemērotu kandidātu CV, ar mūsu piezīmēm un vērtējumiem, klientam iesniedzam 1-14 darba dienu laikā . Pēc klienta pieprasījuma, mēs palīdzam klientam organizēt tikšanās ar izvēlētajiem kandidātiem un apkopot bijušo darba devēju, padoto vai kolēģu atsauksmes un ieteikumus.

Klienta izvēlēto kandidātu iekārtojam darbā 1-3 darba dienu laikā un sniedzam viņam visus nepieciešamos darba instrumentus. Mēs palīdzam klientam ietaupīt laika un finanšu resursus, paredzētus darbinieka atlasei, grāmatvedības procesiem, ikdienas problēmu risināšanai un jaunu darba instrumentu iegādei. Sniedzam klientam iespēju, pēc līgumā noteiktā sadarbības perioda beigām, iznomāto darbinieku pieņemt darbā savā uzņēmumā.

Mums ir veiksmīga pieredze, meklējot īpašus talantus. Ja klients nosaka specifiskas personāla atlases prasības, mēs veicam tiešo meklēšanu, sazinoties personīgi ar visatbilstošākajiem kandidātiem un izsakot viņiem piedāvājumu piedalīties konkrētajā atlases konkursā. Garantējam gan klientu, gan kandidātu konfidencialitāti.

Mēs sniedzam konsultācijas par darba samaksu, potenciālo kandidātu pieejamību un personāla atlases efektivitāti.

Balstoties uz ilgstošu praksi, mēs vadām specializētas medicīnisko pārstāvju apmācības. Sniedzam pārdošanas veicināšanas un konsultāciju pakalpojumus, veicam preču izvietojuma pārraudzību tirdzniecības vietās, medicīniskos mērījumus un slepeno pircēju aptaujas, veicam arī reklāmas materiālu izgatavošanu. Piedāvājam sekojošus mārketinga pakalpojumus: veicam aptaujas, konkurentu analīzi un mediju monitoringu.

Mēs sniedzam pakalpojumus Lietuvā, Latvijā un Igaunijā. Visās valstīs mēs ievērojam vienādi augstus sniegto pakalpojumu standartus.

Mēs ar Jums sazināsimies 1 darba dienas laikā

Ziņa nosūtīta!